Schiedeli korstnad

Isokern korstnad

Kerge ja lihtsa vaevaga paigaldatav vastupidav ning turvaline moodulkorsten. Isokern korsten on ühelõõriline terviklahendus, mis sisaldab kõiki vajalikke elemente kvaliteetse korstna ehitamiseks, tihendamiseks ja kaitsmiseks. Korsten on mitmel viisil ja erinevas stiilis viimistletav, aidates muuta teie küttesüsteemi kõnekaks sisekujunduselemendiks.  Korsten sobib igasugusele küttekoldele, mille küttematerjaliks on puu. Saadaval on korstnad läbimõõduga 160, 180 ja 200 mm.

Nüüd on Isokerni moodulkorsten väga hea hinnaga!

Isokern EM16

Hea ja odav suitsulõõr puuküttele

Ploki suurus 36×36 cm

Suitsulõõri läbimõõt 16 cm

Rondo Plus korstnad

Rondo Plus on keraamilise sisetoruga ühe- või mitmelõõriline korstnasüsteem. Elementplokke saab hõlpsalt töödelda ja paigaldus on jõukohane kõigile tänu selgetele paigaldusjuhistele. Schiedel moodulkorstnate sarja on heaks kiitnud nii ehitusmeistrid kui tavakliendid. Õigesti laotud ja kvaliteetne korsten tagab küttekoldes efektiivse põlemise ja on keskkonnasõbralik. Korsten tuleb laduda vastavalt küttekolde tüübile. Rondo Plus sobib era-, paaris- ja ridamajade ning saunade ja suvilate ahjudele, kaminatele, keristele ja küttekateldele.

Telliskorstna renoveerimine seguga

MIS ON SEGUGA RENOVEERIMINE?

Pikka aega kasutuses olnud telliskivikorsten hakkab seestpoolt lagunema. Seda põhjustab suitsugaaside jahtumisest tekkiv kondensvesi, mis sadestub korstna sisepinnale, söövitab aegamööda läbi vuugid ning muudab tellised praguliseks. Seetõttu muutub korsten „hõredaks” ja tuleohtlikuks. Mugav viis korsten taas tulekindlaks muuta on renoveerida seda spetsiaalse tulekindla seguga. Sellega kaetakse kogu suitsulõõri sisepind. Nii suletakse telliskorstna ohtlikud praod, täidetakse tühjakskulunud vuugid ning muudetakse lõõri sisepind ühtlaselt siledaks. Telliskivikorstna tõmme muutub tunduvalt paremaks.

MILLAL VÕIB SEGUGA RENOVEERIDA?

Segu saab kasutada puuküttega majade puhul, mille küttekehadeks on pliit, ahi, kamin, saunakeris jms. Renoveerimist võib teha aastaringselt, kuid parim aeg on enne või pärast kütteperioodi. Peale renoveerimist tuleks korstnal lasta paar päeva kuivada ning seejärel alustada rahuliku kütmisega.

janek@hobekivi.ee

5240349